קטגוריות מעקב

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

דף זה כולל רשימה של קטגוריות מעקב, שנוצרות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏֫־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏֫־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים המופיעים במנועי חיפושindex-categoryהדף כולל את מילת הקסם __INDEX__ (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא מאונדקס על‏‏֫־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה מאונדקס על ידם.
דפים המוסתרים ממנועי חיפושnoindex-categoryהדף אינו מאונדקס על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __NOINDEX__ והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאביםexpensive-parserfunction-categoryיותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים) מוכללות בדף. ראו Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניותpost-expand-template-argument-categoryלאחר הרחבת ארגומנט של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}}), הדף גדול מ‏‏֫‏‏֫־$wgMaxArticleSize.
דפים שבהם ההכללה גדולה מדיpost-expand-template-inclusion-categoryלאחר הרחבת כל התבניות, גודל הדף גדול מ‏‏֫־$wgMaxArticleSize, ולכן מספר תבניות אינן מורחבות.
קטגוריות מוסתרותhidden-category-categoryקטגוריה זו כוללת את מילת הקסם __קטגוריה_מוסתרת__, שגורמת לה לא להופיע בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים עם קישורים שבורים לקבציםbroken-file-categoryהקטגוריה נוספת אם הדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטמעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).