מידע כללי: הבדלים בין גרסאות

מתוך מעבדת מבוא בחשמל
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(עדכון מספר הסטודנטים)
(הערות נוספות מיגאל וישראל. העברת נושא מגנוט הכרטיס לסעיף ביצוע הניסוי בעמוד הראשי, והעברת נושא מנגנון החירום להוראות הבטיחות)
 
שורה 2: שורה 2:
 
ישנה חוברת בה רשומים שמות הסטודנטים, מספרי הזוגות שלהם, והציונים השונים עבור המעבדה.
 
ישנה חוברת בה רשומים שמות הסטודנטים, מספרי הזוגות שלהם, והציונים השונים עבור המעבדה.
  
חוברת זו אמורה לשמש אך ורק בתור גיבוי וצריך לעדכן את הציונים ב[[מודל]] במהלך הסמסטר עקב היתרונות הבאים:
+
חוברת זו אמורה לשמש אך ורק בתור גיבוי וצריך לעדכן את הציונים ב[[מודל]] עד שבוע מקבלת הדו"ח המסכם ושבועיים מזמן ביצוע הניסוי. '''מדריך שלא יעמוד במטלה לא יחודש מינויו בסמסטר הבא'''.
# הסטודנטים יוכלו לראות את הציונים במקום לשלוח מיילים ולרדוף אחרי עוזרי ההוראה.
+
# על אף אדם אחר לא תוטל האחריות של לעדכן ב[[מודל]] בתום הסמסטר את כל אלפי הציונים (ציוני מכין+בוחן (ידני)+ביצוע+מסכם כפול 10 ניסויים כפול בין מאה למאתיים סטודנטים בסמסטר אביב).
+
# ניתן יהיה לעקוב אחר הסטטיסטיקות במהלך הסמסטר ולתקן בעיות בזמן-אמת (כגון ציונים חסרים).
+
  
= ביטול הנעילה של הדלתות =
+
עדכון הציונים והמשוב ב[[מודל]] מייעל את הקורס באופנים הבאים:
[[File:EmergencyDoorRelease.JPG|thumb|left|upright=1|<figure id="fig:EDR"><caption>מנגנון חירום לשחרור הדלתות</caption></figure>]]
+
* הסטודנטים יקבלו משוב בעיקר על הדו"ח המסכם והביצוע והם יוכלו לראות את הציונים והמשוב בעצמם במקום לשלוח מיילים ולרדוף אחרי עוזרי-ההוראה.
[[File:EmergencyDoorUnrelease.gif|frame|left|<figure id="fig:EDUR"><caption>נעילה מחדש של הדלתות</caption> אותן ניתן יהיה לפתוח רק בעזרת כרטיס מגנטי</figure>]]
+
* על אף אדם אחר לא תוטל האחריות של לעדכן ב[[מודל]] בתום הסמסטר את כל אלפי הציונים (ציוני מכין+בוחן (ידני)+ביצוע+מסכם כפול 10 ניסויים כפול בין מאה למאתיים סטודנטים בסמסטר אביב).
כיוון שזוהי המעבדה הראשונה, חלק מהסטודנטים עדיין לא הספיקו למגנט את כרטיסי-הסטודנט שלהם ולכן אינם יכולים להיכנס בכוחות עצמם אל המעבדה, במקרה זה רצוי לנטרל את הנעילה האוטומטית של הדלתות ע"י לחיצה על כפתור מנגנון החירום לשחרור הדלתות כפי שרואים ב<xr id="fig:EDR"/>. כדי להחזיר בחזרה את הנעילה צריך לדחוף כרטיס כלשהו (בגודל כרטיס אשראי) לתוך החלק העליון הקדמי של מנגנון שחרור הדלת כפי שרואים ב<xr id="fig:EDUR"/>.
+
* ניתן יהיה לעקוב אחר הסטטיסטיקות במהלך הסמסטר ולתקן בעיות בזמן-אמת (כגון ציונים חסרים).
 
+
על הסטודנטים לגשת לבניין 26 חדר 101 לצורך מגנוט הכרטיס אם ברצונם להיכנס למעבדה מחוץ לשעות הפעילות.
+
 
+
וכיוון שמחסן-הציוד ב[[{{SITENAME}}:אודות|מעבדה]] סגור שלא בשעות-הפעילות, הסטודנטים צריכים לגשת ל[http://in.bgu.ac.il/engn/ece/Pages/staff/Miriam.aspx מחסן-התחזוקה] חדר 225 אשר נמצא ליד מעבדת-החשמל כדי לקחת ציוד להתנסות עצמית במעבדה.
+

גרסה אחרונה מתאריך 19:25, 12 בפברואר 2018

רישום ציונים

ישנה חוברת בה רשומים שמות הסטודנטים, מספרי הזוגות שלהם, והציונים השונים עבור המעבדה.

חוברת זו אמורה לשמש אך ורק בתור גיבוי וצריך לעדכן את הציונים במודל עד שבוע מקבלת הדו"ח המסכם ושבועיים מזמן ביצוע הניסוי. מדריך שלא יעמוד במטלה לא יחודש מינויו בסמסטר הבא.

עדכון הציונים והמשוב במודל מייעל את הקורס באופנים הבאים:

  • הסטודנטים יקבלו משוב בעיקר על הדו"ח המסכם והביצוע והם יוכלו לראות את הציונים והמשוב בעצמם במקום לשלוח מיילים ולרדוף אחרי עוזרי-ההוראה.
  • על אף אדם אחר לא תוטל האחריות של לעדכן במודל בתום הסמסטר את כל אלפי הציונים (ציוני מכין+בוחן (ידני)+ביצוע+מסכם כפול 10 ניסויים כפול בין מאה למאתיים סטודנטים בסמסטר אביב).
  • ניתן יהיה לעקוב אחר הסטטיסטיקות במהלך הסמסטר ולתקן בעיות בזמן-אמת (כגון ציונים חסרים).