רשימת קורסים לתואר ראשון
סמסטר ב' 2010

מרצה מספר קורס שם הקורס
פרופ' בנימין ארזי 361-1-4911 שיטות חישוביות בתכנון רשתות מחשבים
פרופ' אמיר גבע 361-1-4651 אותות ביואלקטריים
ד''ר אורי סויסה 361-1-3421 אלקטרוניקה
פרופ' הוגו גוטרמן 361-1-4201 ארכיטקטורת יחידת עיבוד מרכזית
ד''ר יצחק לבקוביץ 361-1-4741 בקרה לא ליניארית
ד''ר יצחק לבקוביץ 361-1-4731 בקרה ליניארית
פרופ' עמיאל ישעיה 361-1-4281 הנדסת אינפרא אדום
פרופ' עמיאל ישעיה 361-1-3911 הנדסת לייזרים
ד''ר נתן בן חיל 361-1-4581 הנע חשמלי
ד''ר בגימלאות יונתן מולכו 361-1-4491 התפשטות גלים בערוצי תקשורת
פרופ' תימור מלמד 361-1-4621 התפשטות ופיזור גלים
ד''ר גיא כהן 361-1-1021 מבוא להנדסת חשמל 1
ד''ר בגימלאות יונתן מולכו 361-1-1051 מבוא להנדסת חשמל ג1 לתקשורת
ד''ר אורי סויסה 361-1-2081 מבוא להנדסת חשמל ואלקטרוניקה א1
ד''ר אורי סויסה 361-1-2181 מבוא להנדסת חשמל למכונות
פרופ' ראול רבינוביץ' 361-1-4071 מבוא להנדסת מתח גבוה
ד''ר אילן שליש 361-1-2171 מבוא להתקני מוליכים למחצה
פרופ' אילן שלום 361-1-3201 מבוא למחשבים
ד''ר רון שמואלי 361-1-3301 מבוא למחשבים למדעי המחשב והנדסת תוכנה
פרופ' ראובן שביט 361-1-4051 מבוא למיקרוגלים
פרופ' דב ווליך 361-1-2011 מבוא למערכות ליניאריות
ד''ר גיא כהן 361-1-3731 מבוא לעיבוד אותות סטטיסטי
דר. גיא תל-צור 361-1-3621 מבוא לעיבוד מקבילי
פרופ' יוסי רוזן 361-1-1071 מבוא לפוטואלקטרוניקה
ד''ר אמיר שליוינסקי 361-1-2251 מבוא לשיטות חישוביות
ד''ר דוד לבנוני 361-1-3061 מבוא לתהליכים אקראיים
ד''ר לב גולדפלד 361-1-3221 מבוא לתורת התקשורת
MSc גיל רהב 361-1-4041 מבוא לתכנון vlsi ספרתי
ד''ר שלמה גרינברג 361-1-4191 מבנה מחשבים ספרתיים
פרופ' אמיר גבע 361-1-3691 מבני נתונים ואלגוריתמים
מר ברק כץ 361-1-4383 מעבדה באלקטרואופטיקה
מר ר. פנחס 361-1-2193 מעבדה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה א'2
מר אילן זוהר 361-1-4513 מעבדה לבקרה
ד מיכאל גלדשטיין 361-1-3053 מעבדה להמרת אנרגיה
מר א. אבנד 361-1-4883 מעבדה לעבוד אותות ותמונות
מר בני שמאי 361-1-4623 מעבדה לתקשורת
ד''ר מור מרדכי פרץ 361-1-4903 מעבדה מכשור התקנים ומעגלים
מר רומן יופה 361-1-4783 מעבדת אנטנות
מר מורד דקה 361-1-3353 מעבדת מבוא במיקרומחשבים
מר ישראל בויום 361-1-2063 מעבדת מבוא בחשמל
מר סרגיי קרבצ'בסקי 361-1-4693 מעבדת מחשבים מתקדמת
פרופ' שמואל בן-יעקב 361-1-3671 מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים
ד''ר סבטלנה ברונשטיין 361-1-3021 מעגלים אלקטרוניים סיפרתיים
אדם תימן 361-1-3701 מעגלים משולבים ומבוא ל - VLSI
פרופ' ראול רבינוביץ' 361-1-4161 מערכות הספק 2
ד''ר שלמה גרינברג 361-1-3231 מערכות ספרתיות להנדסת חשמל ומחשבים
ד''ר רון דבורא 361-1-4781 עיבוד ספרתי של אותות
פרופ' הוגו גוטרמן 361-1-4023 פרויקט הנדסי 2
פרופ' הוגו גוטרמן 361-1-4013 פרויקט הנדסי 1
ד''ר מיכאל בלמן 361-1-4111 רכיבים אלקטרוניים פסיביים
פרופ' תימור מלמד 361-1-3011 שדות אלקטרומגנטים
מר רומן נוס 361-1-3611 תכן לוגי
ד''ר אלכסנדר בלנקי 361-1-3751 תכנון VLSI
ד''ר אריאל לוצאטו 361-1-4061 תכנון מעגלי תקשורת